TENTO BYT JE JIŽ PRODANÝ. ZASLOUŽÍ  SI VAŠE NEMOVITOST TAKÉ TAKOVOU PREZENTACI ? VOLEJTE 604 232 218

Obývací pokoj o výměře 27 m2 je situovaný do ulice. Původní okna byla repasována a osazena skly s protihlukovou úpravou. Na podlaze jsou původní bukové parkety. Příprava na domácí kino.

Chvílemi se fotografovi před objektivem motala tahle labradoří dáma, která samozřejmě není v ceně, nicméně jsme si řekli, že Vám alespoň na její velikosti můžeme demonstrovat, jak prostorný pokoj je. No porovnejte sami...

Pracovna o výměře 24,4 m2 je rovněž situována do ulice a momentálně slouží i jako dětský koutek. S obývacím pokojem a ložnicí je propojena vysokými dvoukřídlými dveřmi. Součástí prodeje je velká knihovna zhotovená na míru.

Ložnice o výměře 25,8 m2 je situována do zahrady a vejdou se do ní pohodlně nejen majitelé bytu, ale i jejich malá slečna. Původní okno je vyměněno za plastové. Součástí prodeje je originální dobový lustr, stejný najdeme také v předsíni.

Kuchyně o výměře 14,3 m2 je situována do zahrady. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je doplněna další pracovní plochou v podobě samostatného ostrůvku s elektrickými zásuvkami. Součástí kuchyně je malá spíž. V kuchyni je umístěn plynový kotel na vytápění bytu.Najdete zde i koutek pro hraní malé slečny ve chvílích, kdy rodiče vaří.

Koupelna o výměře 4,2 m2 je vybavena dvěma umyvadly, což je ve vícečlenné rodině vždy výhoda, dále rohovou vanou, podlahovým elektrickým vytápěním a závěsným radiátorem pro rychlé sušení prádla nebo ručníků.

Předsíň o výměře 15,8 m2 je vybavena velkými vestavěnými skříněmi na míru, které jsou součástí prodeje. Z předsíně dále můžeme vstoupit do místnosti samostatného WC o výměře 1 m2 a do technické místnosti o výměře 3,4 m2. Zde je umístěn elektrický boiler na ohřev vody a pračka se sušičkou. V předsíni má svůj pohodlný pelíšek labradoří dáma, která už ocení svůj klid.

Balkon o výměře 6,2 m2 je situovaný do zahrady a najdete zde příjemné a klidné posezení s výhledem do zeleně uzavřeného vnitrobloku ulic Hlinky a Veletržní.

Secesní dům z roku 1892 byl kompletně rekonstruován a je ve velmi dobrém stavu. V domě i bytě najdeme mnoho zachovalých původních prvků, které jistě ocení milovníci secesní architektury. Vlastníci bytů se o dům dobře starají a v domě je vždy čisto a uklizeno. Dům se 24 hodin denně zamyká.